اخبار ارتباطات برنداخبار مسؤولیت اجتماعی باراناخبار هلدینگ باران

#به_هوای_هم ماسک بزنیم

چرا که این مهم، مسؤولیت اجتماعی همه‌ی ما در گروه باران است.

در این روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا، زدن ماسک تنها رعایت کردن یکی از اصول بهداشتی نیست، بلکه یک مسؤولیت اجتماعی بزرگ است.

استفاده از ماسک یک تغییر در سبک زندگی محسوب می‌شود. تغییری که یک واجب است و در واقع اختیاری نیست. هرچند در ابتدای راه این موضوع به شکل توصیه ارائه شده بود، اما به مرور تبدیل به یک امر واجب شد و از ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک اجباری شد.

در زمینه‌ی رعایت بهداشت از طرف مردم، ثابت شده که استفاده از ماسک، اثربخش‌ترین عامل برای پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ است.

اصلی‌ترین عامل برای انتقال ویروس کرونا، ریزقطره‌هایی است که موقع عطسه و سرفه و صحبت کردن، به فرد مقابل منتقل می‌شود و اگر از ماسک استفاده کنیم، فرد مقابل را از انتقال بیماری محافظت می‌کنیم و وقتی هر دو طرف از ماسک استفاده کنند، درصد این پیشگیری افزایش پیدا می‌کند.

آنچه در حال حاضر برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ قطعی است،استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های فیزیکی است. ساده‌ترین و ارزان‌ترین اقدام علیه ویروسی که همه جهان را به چالش کشیده است.

همکاران روابط عمومی باران در یکی از روزهای مردادماه به شرکت‌ها و پروژه‌های مختلف گروه باران در نقاط مختلف شهر سر زدند و این موضوع را یادآوری کردند. آنچه که شاهد بودیم، رعایت بالای این مهم از سوی همکاران گرامی واحدهای مختلف باران بود.

#به_هوای_هم ماسک بزنیم، چرا که این مهم، مسؤولیت اجتماعی همه‌ی ما در گروه باران است.

روایت بازدید سرزده‌ی ما از همکاران شرکت‌های مختلف گروه باران را در این ویدئو ببینید:

 

دکمه بازگشت به بالا